تعمیر صفحه نمایش موبایل

تعمیر صفحه نمایش موبایل:

تعمیر ال سی دی گوشیمتاسفانه طبق آمار خراب شدن صفحه نمایش و تاچ گوشی‌های موبایل یکی از رایج‌ترین اتفاق‌هایی است که در این گجت‌ها رخ می‌دهد. خراب شدن ال سی دی و تاچ می‌تواند بنا به دلایل مختلفی صورت پذیرد. تعمیر گوشی با چنین ایراداتی توسط گروه فنی آراسیستم انجام می‌گیرد.

برای مثال افتادن گوشی از دست کاربر و وارد شدن ضربه به آن می‌تواند منجر به شکستگی ال سی دی یا خراب شدن تاچ شود. آب خوردگی از دیگر عواملی است که می‌تواند دلیل بروز مشکل در عملکرد تاچ ال سی دی گوشی‌ها باشد و غیره.

صفحه نمایش گوشی شامل چه اجزایی می‌شود؟

برای درک بهتر مسئله باید حتما بدانید که صفحه نمایش گوشی‌های موبایل شامل چه اجزایی می‌شود! شاید برایتان عجیب باشد اما صفحه نمایش هر گوشی عموما شامل 4 بخش می‌شود: بخش اول گلسی است که روی صفحه نمایش گوشی نصب می‌شود. دقت داشته باشید که این گلس با گلس محافظی که شما در حین خرید گوشی تهیه کرده و برای جلوگیری از ایجاد خط و خش روی ال سی دی دستگاه نصب می‌کنید تفاوت دارد. این گلس یک شیشه مقاومت (عموما از جنس گوریلاگلس) است که روی ال سی دی دستگاه نصب شده و از تماس مستقیم دست کاربر با ال سی دی و تاچ جلوگیری کرده و از آن در برابر عوامل خارجی مختلف محافظت می‌کند.

در اغلب مواردی که صفحه نمایش یک گوشی دچار شکستگی شده باشد اما تاچ و ال‌سی‌دی آن درست کار کنند، گلس آن شکسته و فقط با تعویض گلس یا شیشه شکسته گوشی مشکل برطرف می‌شود. این دقیقا همان مواقعی است که تعویض ال سی دی شکسته گوشی برای شما هزینه بالایی نخواهد داشت. بخش دوم که در صفحه نمایش گوشی‌های موبایل بکار رفته فریم ال سی دی است. در واقع نقش یک قاب را ایفاء می‌کند. منجر به کیپ و یکپارچه نگه داشتن اجزای صفحه نمایش در کنار هم می‌شود. بخش سوم این مجموعه تاچ گوشی است. وظیفه دریافت اطلاعات از لمس‌های کاربر را بر عهده دارد. اگر بر اثر ضربه‌ای که به گوشی وارد شده، صفحه نمایش آن محتوای لازم را نشان می‌دهد. اما در برابر لمس شما هیچ عکس‌العملی از خود بروز ندهد، احتمالا تاچ گوشی (قطعه شماره 3) خراب شده است.

آخرین قطعه در مجموعه صفحه نمایش گوشی‌ها هم ال سی دی است که زیر تاچ نصب می‌شود. وظیفه نمایش محتوا را بر عهده دارد. اگر بعد از وارد شدن ضربه به گوشی، صفحه نمایش آن کاملا سیاه شد و دیگر روشن نشد. احتمال ال سی دی دستگاه سوخته و بدترین شرایط برای تعویض ال سی دی شکسته گوشی برقرار خواهد بود.

                                               تعویض ال سی دی گوشی یا تعمیر ال سی دی؟

تعمیر صفحه نمایش موبایل

دو راهکار برای خرابی ال سی دی گوشی (به جز ال سی دی شکسته یا سوخته) وجود دارد. تعویض یا تعمیر آن. تعمیرکار موبایل تمام تلاش خود را می‌کند تا ال سی دی و تاچ گوشی شما تعویض نشود. تنها مشکل آن را برطرف کند. پس در صورتی که بتوانید با تعمیر ال سی دی، مشکل ال سی دی خود را بر طرف نمایید، دیگر نیازی به تعویض نخواهید داشت. اما تعویض ال سی دی گوشی گاهی بهترین راهکار برای حل مشکل ال سی دی و تاچ گوشی شماست.

تعویض ال سی دی گوشی موبایل:

شکستن ال سی دی یکی از مرسوم‌ترین علت‌های مراجعه افراد به تعمیرات موبایل محسوب می‌شود. یکی از حائز اهمیت‌ترین قطعات گوشی تاچ و ال سی دی گوشی آن دستگاه موبایل به حساب می‌آید. در واقع می‌بایست از آن بسیار ویژه نگهداری نمود تا دچار هیچ گونه مشکلی نگردد.

شرکت آراسیستم با هزینه مناسب و با کیفیت عالی اقدام به تعویض ال‌سی‌دی انواع گوشی برند الجی، سامسونگ، اپل، هواوی، شیائومی و… می‌نماید. ال سی دی گوشی‌های هوشمند بنا به علت‌های گوناگونی دچار شکستگی و خرابی می‌شوند. می توان این طور بیان کرد که اصلی‌ترین علت آن، آب خوردگی و ضربه خوردن از روی سهل انگاری فرد می‌باشد.

این نکته را مد نظر داشته باشید که هزینه تعمیر ال سی دی، همیشه یکی از گران‌ترین بخش‌های تعمیرات موبایل به حساب می‌آید. شما دچار هزینه نسبتا سنگینی در قبال تعمیر گوشی تلفن همراه خود خواهید شد.

تعمیر صفحه نمایش گوشیتعمیر صفحه لمسی گوشی:

یکی از کارهایی که سخت افزار کاران موبایل در آن تخصص دارند تعمیر صفحه لمسی گوشی یا تعمیر تاچ گوشی است. گاهی ال سی دی شما کاملا سالم می‌باشد ولی تاچ شما مشکلاتی مانند قفل کردن و یا مشکل در لمس دارد. برای تعمیر این مشکل ابتدا گوشی را از نظر نرم افزاری بررسی می‌کنند. اگر مشکل برطرف نشد باید صفحه نمایش گوشی بررسی شود. برای بررسی صفحه نمایش گوشی باید آن را کاملا باز کرده و اتصالات و خازن‌های آن تست شود. پیشنهاد ما این است که اگر هزینه تعویض تاچ گوشی شما پایین است آن را تعویض کنید.

 

 

 

تعویض گلس ال سی دی گوشی موبایل:

تعمیر ال سی دی موبایل برندتعویض گلس در دو حالت انجام می‌شود: اولین حالت این است که شیشه بیرونی و یا همان گلس روی ال سی دی شکسته باشد. در صورت بروز چنین حالتی به دلیل اینکه به خود ال سی دی اسیبی وارد نشده است می‌توان با تعویض گلس ال سی دی عملکرد آن را به حالت سابق خود برگرداند.

حالت دوم به این صورت است که ال سی دی تصویر دارد و تاچ گوشی نیز به درستی کار می‌کند. در این حالت نیز تعویض گلس می‌تواند راهکار خوبی برای حل این مشکل باشد.

تشخیص شکستگی پیش از تعویض صفحه نمایش گوشی:

این تشخیص بسیار ساده است. حتی کسی هم که تعمیرات بلد نیست می‌تواند متوجه شکستگی صفحه نمایش گوشی اش بشود. اما چیزی که تعمیرکار باید متوجه بشود این است که تمام صفحه نمایش شکسته یا فقط یکی از بخش‌های آن شکسته.! در واقع تعمیرکار باید بداند صفحه نمایش گوشی از چه بخش‌هایی تشکیل شده و نسبت به ساختمان آن کاملا آگاه باشد.

گاهی ممکن است صفحه موبایل در ظاهر شکسته باشد. اما فقط یکی از اینها خراب شده باشند و بتوان با تعویض تنها بخش خراب در هزینه نیز صرفه جویی مناسبی داشت. به عنوان مثال اگر روی صفحه نمایش ترک برداشته باشد اما تاچ همچنان کار کند و مشکلی برای تصویر ایجاد نشده باشد، یعنی نیازی به تعویض آن به صورت کامل نیست و در برخی از مدل‌ها می‌توان تنها گلس را تعویض کرد. البته این کار نیاز به تخصص و دستگاه‌های حرفه‌ای دارد. معمولا تمام تعمیرکاران سراغ تهیه کردن این لوازم گران قیمت نمی‌روند. تعویض این بخش‌ها نیز با ریسک خرابی کامل صفحه نمایش همراه است. حتما باید پیش از آغاز کار به مشتری حتما گفته شود.

مورد دیگر شایع در خرابی صفحه گوشی، خرابی فلت آن است. ممکن است صفحه نمایش سالم باشد و نیازی به تعویض آن نباشد. در این حالت تنها باید فلت را با تخصص و دستگاه‌های حرفه‌ای گران قیمت تعویض کرد. مدار صفحه نمایش هم باید در انتها بررسی شود تا در صورت نیاز آی سی‌های مربوط به آن تعویض شوند.

 

ازکجا بفهمیم تاچ شکسته یا ال سی دی:

در گوشی‌های هوشمند ضربه خوردن به صفحه یا رسیدن آب به صفحه نمایش یکی از شایع‌ترین دلایل خرابی صفحه نمایش است. تعمیر صفحه لمسی گوشی کار بسیار حساسی است و توصیه تمام تعمیرکاران تعویض تاچ گوشی است. تعویض تاچ گوشی کاری است که در زمانی کمتر از نیم ساعت طول می‌کشد.

تعمیر موبایلچطور در برخی موارد صفحه نمایش گوشی شکسته اما تاچ و ال سی دی آن کار می‌کنند؟

شاید برای شما هم این اتفاق افتاده باشد یا حداقل نمونه‌هایی از این حالت را دیده باشید که گوشی در اثر وارد شدن ضربه (مثلا افتادن گوشی از دست کاربر و برخورد با زمین) از ناحیه صفحه نمایش دچار شکستگی شود اما علیرغم شکستگی‌هایی که روی صفحه نمایش آن به وجود آمده هیچ خللی در عملکرد تاچ ال سی دی ایجاد نشود! یعنی کاربر در این شرایط با وجود ترک‌ها و شکستگی‌های روی صفحه نمایش گوشی می‌تواند بدون مشکل از آن استفاده کند. با این تفاوت که هیچ خللی در نمایش محتوای صفحه یا پاسخگویی تاچ گوشی ایجاد نشود.  حالات خرابی که در این قطعه حساس و شکننده امکان دارد صورت پذیرد، به شرح زیر خواهید بود:

 

 

 • ال سی دی گوشی سیاه شده و روشن نمی شود :

  تعمیر گلس موبایلدر رابطه با این موضوع باید بدانید که در حقیقت سیاه شدن تمام صفحه نمایش نشان دهنده سوختگی ال‌سی‌دی خواهد بود که اغلب بر اثر ضربه یا فشار زیاد به دستگاه موبایل رخ خواهد داد. این را نیز از یاد نبرید که در بعضی از مواقع هم نفوذ آب به داخل گوشی منجر به سوختن ال سی دی خواهد شد. می‌توان گفت که تنها راه تعمیری که در هنگام سوختن ال سی دی می‌توان اتخاذ کرد، تعویض کامل تاچ ال سی دی گوشی به حساب می‌آید که هزینه نسبتا زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت.

 • ال سی دی روشن می‌شود ولی تاچ گوشی کار نمی‌ کند:

  در بعضی از مواقع پیش می‌آید که در اثر ضربه‌ای که به گوشی تلفن همراه وارد می‌آید، ال سی دی آن به مشکل بر خواهد خورد. در این صورت ال سی دی روشن خواهد بود و تصویر بالا می‌آید اما تاچ آن کار نخواهد کرد. در واقع این امر نشان دهنده سوختن تاچ یا دیجیتایزر آن دستگاه می‌باشد. در همین راستا و به منظور برطرف کردن چنین مشکلی باید تاچ ال سی دی گوشی را به صورت تمام و کمال تعویض کرد، بخاطر این که نمی‌توان تاچ را به تنهایی عوض کرد.

 • بخشی از ال سی دی گوشی سیاه شده است:

  در برخی از اوقات شدت ضربه آن قدر نیست که به سوختگی تاچ یا ال سی دی گوشی منجر شود. بلکه فقط قسمتی از ال سی دی آن سیاه خواهد شد و گوشی محتوای مورد نیاز را نشان نخواهد داد. در این شرایط هم نیز می‌بایست تاچ ال سی دی به صورت کامل تعویض شود.

 • نور ال سی دی گوشی سو سو می‌زند:

  بر اثر ضربه و فشار به گوشی تلفن همراه، ال سی دی گوشی سوسو خواهد زد. به منظور بر طرف کردن این مسئله نیز باید تاچ LCD گوشی به صورت تمام و کمال تعویض گردد. البته در بعضی شرایط سوسو زدن صفحه نمایش مربوط به شرایط خاصی می‌شود که توضیح آن در این مقاله نمی‌گنجد و تنها می توان در این باره به چند مثال اکتفا کرد. به عنوان مثال در هوای سرد گوشی سوسو خواهد زد یا زمانی که نور صفحه نمایش کم باشد این مشکل پیش خواهد آمد. شایان ذکر است که در این مورد نیز تعویض تاچ ال سی دی امری ضروری به حساب می‌آید.

 • روی صفحه نمایش ترک و شکستگی وجود دارد اما تاچ ال سی دی آن کار می‌کند:

  در اندک دفعاتی امکان دارد ضربه وارده به گوشی به شکستن گلس ال سی دی منجر شود. ولی به تاچ و خود ال سی دی دستگاه تلفن همراه آسیبی وارد نکند. در این شرایط علی رغم شکستگی گلس موبایل هیچ گونه مشکل و مسئله‌ای برای استفاده از تلفن شما عزیزان پیش نخواهد آمد. می‌توانید به راحتی گلس آن را تعویض کنید و خبری هم از شکستگی نخواهد بود. در حقیقت تاچ و ال سی دی بدون هیچ مشکلی کار خواهند کرد.

این نکته را مد نظر داشته باشید که این 5 موردی که خدمت شما بیان شد، از اصلی‌ترین و اساسی‌ترین مواردی محسوب می‌شود که امکان دارد در هر نوع تلفن همراهی حادث شود و فرد را به دفاتر تعمیرات موبایل بکشاند.

تعمیر صفحه نمایش شکسته موبایل

برخی دیگر از مشکلات رایج کلیه موبایل‌ها:

مشکل: صفحه نمایش روشن می‌شود و دارای نور است اما هیچ چیزی نشان نمی‌دهد.

راه حل: معمولاً این نوع مشكل مربوط به پنل نیست. در این شرایط، شما باید از نور پشت صفحه مطمئن شوید. برای اطمینان از این امر، باید چراغ پشت صفحه را از طریق شکاف پشت دستگاه بررسی کنید. اگر مشاهده کردید که چراغ صفحه نمایش روشن است، به این معنی است که شما چراغ پشت صفحه را دارید. بنابراین اگر صفحه نمایش شما چیزی را نشان نمی‌دهد، شما می‌توانید به سراغ تعمیر ال سی دی گوشی خود بروید. زیرا صفحه نمایش ال سی دی گوشی آسیب ندیده است و قابل تعمیر است.

مشکل: تلفن با تأخیر روشن می‌شود!

راه حل: در اکثر اوقات، به دلیل مشکل در منبع تغذیه اتفاق می‌افتد و پنل ال سی دی گوشی سالم است.

مشکل: صفحه نمایش توسط مواد تیز آسیب دیده است!

راه حل: شما چاره‌ای جز تغییر و جایگزینی پنل ندارید.

مشکل: خط عمودی بر روی صفحه نمایش نشان داده می‌شود!

راه حل: 50٪ آن به دلیل مشکل پنل است و شما باید پنل ال سی دی گوشی را بررسی کنید.

مشکل: خط افقی بر روی صفحه نمایش نشان داده می‌شود!

راه حل: بیشتر به دلیل مشکل پنل ال سی دی گوشی شما می‌باشد و باید بررسی شود.

مشکل: پرش روی صفحه نمایش؛

راه حل: مستقیماً به دلیل مشکل پنل ال سی دی گوشی است و در صورت امکان، باید تعویض شود.

مشکل: خطوط رنگارنگ روی صفحه نمایش نشان داده می‌شود.

راه حل: شما باید پنل ال سی دی گوشی را تعویض کنید.

مشکل: صفحه ال سی دی به صورت طبقه طبقه نمایش داده می‌شود؛

راه حل: مستقیماً به دلیل مشکل پنل ال سی دی گوشی است و شما باید پنل را تغییر داده و جایگزین کنید.

مشکل: وجود آب روی صفحه؛

راه حل: شما باید تلفن خود را فوراً خاموش کنید. صفحه ال سی دی تلفن‌های همراه نسبت به رطوبت بسیار حساس هستند. بهتر است آن را به مراکز تعمیر موبایل نشان دهید.

مشکل: میزان روشنایی صفحه کم می‌شود.

راه حل: این مورد مشکل از نور پس زمینه است و در صورت امکان باید برطرف شود.

 

 

 

 

 

چرا تعویض صفحه نمایش گوشی از رایج ترین تعمیرات موبایل است؟

تعویض صفحه نمایش شکسته گوشی‌های موبایل یکی از رایج‌ترین تعمیراتی است که روی این گجت‌ها انجامتعمیر صفحه نمایش گوشی می‌شود اما دلیل این امر چیست؟ همانطور که می‌دانید گوشی‌های مدرن و جدید از صفحه نمایش‌های بزرگتری بهره‌مند هستند که هر روز هم ظریف و ظریف‌تر می‌شوند. صفحه نمایش گوشی‌ها همیشه در معرض مستقیم خطراتی همچون وارد شدن ضربه، فشار، برخورد با اشیای خارجی و… قرار دارند و چون بسیار شکننده هستند، بنابراین زود با مشکل رو به رو می‌شوند.

برای مثال زمانی که گوشی از دست شما می‌افتد و در اثر برخورد با زمین به قاب آن ضربه‌ای وارد می‌شود. این ضربه نمی‌تواند قاب آلومینیومی گوشی را کاملا متلاشی کند، به همین دلیل به تدریج پخش شده و در امتداد سایر اجزای گوشی حرکت می‌کند. اولین عضوی که در این شرایط به دلیل ساختار شکننده خود در اثر ضربه وارد شده عکس‌العمل نشان داده و می‌شکند، ال سی دی گوشی خواهد بود. بنابراین  به همین دلیل است که تعویض صفحه نمایش شکسته گوشی رایج‌ترین تعمیرات موبایل است. فراموش نکنید که سهل انگاری کاربران و افتادن گوشی از دست آنها هم در بروز این مشکل بسیار موثر است. تقریبا عامل اصلی خراب شدن صفحه نمایش گوشی‌ها محسوب می‌شود.

 چگونه از تاچ و ال سی دی گوشی خود مراقبت نمایید؟

از قدیم الایام این طور بیان شده است که پیشگیری بهتر از درمان است. چندین راهکار را در اینجا بیان می‌کنیم که با رعایت و در نظر داشتن آنها قادر باشید از تاچ و ال سی دی گوشی خود تا جایی که امکان دارد مراقبت به عمل آورید، این موارد به شرح زیر خواهد بود :

 • گوشی تلفن همراه خود را به دور از دسترسی کودکان نگه دارید که آنها به گوشی شما آسیبی وارد نیاورند.
 • به صورت دائم به روی گوشی تلفن همراه خود گلس داشته باشید. چنانچه ناخودآگاه و به صورت اتفاقی نیز به موبایل شما ضربه ای وارد آمد، اول گلس شما شکسته شود. حتی المقدور به تاچ و ال سی دی موبایل شما آسیبی وارد نشود.
 • سعی کنید هیچ موقع موبایل را در جیب خود قرار ندهید. به خاطر این که این احتمال وجود خواهد داشت که شلوار شما تنگ باشد. در اثر ضربه ای گوشی تحت فشار قرار گرفته و تاچ و ال سی دی گوشی شما بشکند.
 • همیشه از یک قاب مناسب برای گوشی تلفن همراه خود استفاده کنید. زیرا سپری به منظور حفظ گوشی شما در برابر آسیب‌ها به حساب آید.
 • از همه راه‌هایی که به منظور حفظ و نگهداری تاچ بیان کردیم به صورت کامل استفاده نمایید. تا تاچ شما تضعیف نگردد.

چگونه از اورجینال بودن صفحه نمایشی که قرار است در گوشی نصب شود مطمئن شویم؟

شما به عنوان یک فرد عادی و کم تجربه به راحتی نمی‌توانید از این موضوع اطمینان حاصل کنید که ال سی دی اورجینال در گوشی شما نصب می‌شود یا خیر! بنابراین توصیه داریم در قدم نخست برای تعویض صفحه نمایش شکسته گوشی خود به تعمیرکاری قابل اعتماد و مجرب مراجعه کنید که باوجدان باشد و صرفا منافع خود را بر هر چیزی ترجیح ندهد. شاید در این حالت بهترین مرجع برای تعویض صفحه نمایش شکسته گوشی شما شرکت ارا سیستم باشد. تمام قطعاتی که از آرا سیستم تهیه می‌کنید اورجینال، اصل و درجه یک هستند که اصطلاحا به آن ها OEM گفته می‌شود.

آراسیستم این قطعات را با ضمانت اصالت قطعه در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. بنابراین بدین صورت تعویض صفحه نمایش شکسته گوشی موبایل شما در مرکز آرا سیستم قابل انجام خواهد بود. دقت داشته باشید که کارشناسان آرا سیستم برای تعمیر گوشی مشتریان عزیز از جدیدترین متدها و مدرن‌ترین ابزارها استفاده به عمل می‌آورند. نتیجه این امر دستیابی به بهترین کیفیت تعمیر ممکن خواهد بود.

هزینه تعمیر تاچ و ال سی دی گوشی و گلس شکسته موبایل

صفحه نمایش گوشی‌های موبایل طی چند سال اخیر پیشرفت چشمگیری داشته‌اند. هم از نظر کیفیت ارتقاء یافته و هم از نظر اندازه و ابعاد بزرگ‌تر شده‌اند. بنابراین جای تعجبی ندارد که صفحه نمایش یا اصطلاحا همان تاچ ال سی دی گوشی‌های مدرن گران قیمت باشند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید تقریبا 30 الی 40 درصد از هزینه تولید یک گوشی موبایل مدرن امروزی مربوط به تاچ ال سی دی آن می‌شود. پس طبیعی خواهد بود که در صورت نیاز به تعویض این قطعه، هزینه زیادی هم صرف تامین نسخه اورجینال می‌شود.

چگونه تحت هر شرایط تعویض ال سی دی شکسته گوشی را با کمترین هزینه انجام دهیم؟

اما اگر در هر شرایط نیاز به تعویض LCD شکسته گوشی داشتید، نگران نباشید. چون آرا سیستم و گروه تخصصی این شرکت آماده است تا بهترین خدمات را برای شما ارائه کند.

آرا سیستم سرویس تعویض ال سی دی شکسته گوشی‌های موبایل را در کوتاه‌ترین زمان انجام می‌دهد. تمام LCD و قطعاتی که آرا سیستم در تعمیر گوشی مشتریانش از آن‌ها استفاده می‌کند کاملا اورجینال و اصل هستند. همراه با ضمانت اصالت قطعه در گوشی مشتری نصب می‌شوند. به دلیل اینکه آرا سیستم بدون واسطه و به عنوان یک تامین کننده قطعات اورجینال موبایل، گوشی مشتریانش را تعمیر می‌کند. طبیعی است که هزینه تهیه قطعات مورد نیاز دستگاه کاهش یافته. بدین ترتیب هزینه‌ای که باید از جانب مشتری برای تعویض ال سی دی شکسته گوشی پرداخت شود هم کاهش یابد.

در سمت مقابل تعمیراتی که کارشناسان آرا سیستم بر روی گوشی مشتریان عزیز انجام می‌دهند همگی شامل گارانتی خواهند بود. بنابراین اگر تعویض ال سی دی شکسته گوشی خود را به آرا سیستم بسپارید، از ضمانت بهره‌مند خواهید شد و در صورت بروز هر مشکل می‌توانید از ضوابط گارانتی برای تعویض رایگان و دوباره LCD استفاده به عمل آورید. ضمنا فراموش نکنید که سرویس‌های آرا سیستم در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود.

جمع بندی

بنابراین همانطور که مشاهده کردید همیشه تعویض ال سی دی شکسته گوشی موبایل یک تعمیر هزینه بردار نخواهد بود. در خیلی از موارد می‌توان این کار را با صرف هزینه ناچیز انجام داد. متاسفانه خیلی از تعمیرکاران موبایل بنا به دلایلی همچون ناآگاهی یا سوء استفاده از شرایط به جای تعویض گلس ال سی دی گوشی به مشتری می‌گویند که باید ال سی دی دستگاه کاملا تعویض شود و بدین صورت هزینه گزافی از آنها دریافت می‌کنند.

اگر قصد دارید تعویض LCD شکسته گوشی خود را با بهترین کیفیت ممکن و در سریع‌ترین زمان انجام دهید. آرا سیستم بهترین مرجعی است که قادر به استفاده از خدمات آن خواهید بود. امیدواریم که از مطالب و نکاتی که در خصوص با موضوع مقاله مطرح شد، نهایت استفاده رو برده باشید. امیدواریم با نکاتی که خدمت شما عرض کردیم، از خسارت‌های ناشی از آسیب دیدن تاچ، LCD و گلس شما عزیزان کم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست