all in one

تعمیرنرم افزار لپ تاپ

آرا سیستم با سابقه 25 ساله در تعمیر انواع سیستم های الکترونیکی و برندهای مختلف لپ تاپ (نوت بوک) ، هارد (hdd) تعمیر انواع تبلت و تعمیر مادربردها ، پرینتر و …  در دنیای امروز در هر لحظه در زمینه تکنولوژی های نوین جهان در حال پیشرفت می باشد. هر روز نرم افزار های جدید و آپدیت های به روز به بازار روانه میشود، سیستم عامل های مختلف موجود در بازار نرم افزارها را ساپورت می کنند.

در بعضی از مواقع میشود دیدکه یک سری از مشکلات نرم افزاری و حتی نصب یک برنامه ساده ، یا ویروسی شدن سیستم عامل شما باعث میشود، سیستم شما هنگ یا ریست یا حتی داغ کند (Error)  مختلف نمایان میشود، در بعضی مواقع با نصب آنتی ویروس و یا آنیستال کردن برنامه که مشکل را به وجود آورده مشکل ما هم حل میشود.

در بیشتر مواقع هم مشکل نرم افراری حاد میشود و باید حتما روی سیستم عامل جدید شما نرم افزار های جدید نصب شود و در مواردی خیلی کم هارد دچار بدسکتور مجازی و یا نرم افزاری میشود که قبل از نصب برنامه ها باید هارد (Hdd) فرمت شود و از اول پارتیشن بندی گردد.

مشکلات نرم افزاری لپ تاپ

مشکلات نرم افزاری که ممکن است برای لپ تاپ شما ایجاد شود به شرح زیر است:

  •  سرعت لپ تاپ پایین میاید:

     چند دلیل عمده برای کند شدن نرم افزار شما وجود دارد ، به مرور زمان و استفاده از سیستم عامل لپ تاپ یا تبلت شما کند میشود دلیل های مختلفی دارد  مثلا پر شدن فضای هارد (hdd) انواع ویروس و نصب نرم افزار اشتباه و یا ناقص که با به وجود امدن این مشکلات شما با خیال راحت با ما تماس گرفته       تا بخش فنی شرکت آراسیستم تعمیر تخصصی تمام قطعات کامپیوتری و لپ تاپ در خدمت شما بزرگواران باشد و راهنمایی های تخصصی ما شمارا کمک میکند تا سیستم عامل شما به حالت قبل بازگردد. اگر مشکل سیستم شما حل نشد با قسمت فنی بخش تعمیر نرم افزار تماس حاصل فرمایید.

  •  داغ شدن لپ تاپ (نوت بوک): 

در برخی موارد مشکلات نرم افزاری باعث داغ شدن لپ تاپ و یا تبلت شما میشود ، #داغ_شدن_لپ_تاپ شما میتواند دلیل های مختلفی داشته باشد. در اینجا ما به چند نمونه از آنها اشاره مینماییم، یکی از دلایل داغ شدن بیش از حد لپ تاپ شما وجود ویروس در سیستم  می باشد، که از چند طریق ممکن است سیستم شما آلوده شده باشد، به وسیله فلش مموری _ اینترنت _ رم های موبایل_ و وصل کردن موبایل به کامپیوتر و یا لپ تاپ شما، حالا چگونه مشکل داغ شدن لپ تاپ را حل کنیم ،  اگر درصد بالایی اطمینان دارید که مشکل داغ شدن از ویروس است ویندوز خود را عوض کرده و نرم افزار هایی که فکر میکنید این مشکل را پیش آورده نصب نکنید

شرکت آرا سیستم ارئه دهنده خدمات تخصصی تعمیر لپ تاپ، تعمیر مادربرد، تعمیر هارد امیدوار است که با این مقاله توانسته باشد مشکل حال حاضر شما را رفع نماید. و اگر مشکل سیستم شما حل نشد با قسمت فنی بخش تعمیر نرم افزار تماس حاصل فرمایید.

  • مشکلات صدای سیستم:

در برخی مواقع ممکن است صدای لپ تاپ (نوت بوک) شما دچار قطعی کامل و یا بدون کیفیت شود، میکروفن شما کار نکند و برای شما مشکل ایجاد کند. در برخی مواقع ممکن است با اشتباه نصب کردن نرم افزار کارت صدای خودتون لپ تاپ شما صدا نداشته باشد، یا با کیفیت خیلی پایین اجرا شود، و  ممکن است یک نرم افزار نصب کنید که صدای لپ تاپ شما را قطع و یا بی کیفیت کند برای حل شدن این موضوع و اطمینان از نرم افزاری بودن مشکل میتوانید سیستم عامل (ویندوز) خودتان را عوض کنید،

کارت صدا را طبق دستورالعمل، نصب و اجرا نمایید.

شرکت آرا سیستم ارائه دهنده خدمات تخصصی تعمیر لپ تاپ، تعمیر مادربرد، تعمیر هارد امیدوار است که با این مقاله توانسته باشد مشکل حال حاضر  شما را رفع نماید. و اگر مشکل سیستم شما حل نشد با قسمت فنی بخش تعمیر نرم افزار تماس حاصل فرمایید.

  •  مشکل وای فای و وایرلس لپ تاپ:

در دنیای امروز که تکنولوژی ساعتی در حال پیشرفت می باشد، شما به وسیله اینترنت به دنیای مجازی وارد میشوید، این تبادل اطلاعات با دنیای مجازی به شما کمک میکند که زندگی با کیفیت تری داشته باشید. ولی در بعضی مواقع ممکن است سیستم شما به اینترنت وصل نشود. و دلایل زیادی پیش روی شما می باشد که به چند مورد اشاره خواهیم کرد.

مشکلات نرم افزاری، نصب وی پی ان، ممکن است با نصب فیلتر شکن سدی در برابر شما ایجاد شود، که نگذارد شما به اینترنت وصل شوید. راه حل برای این مشکل پاک کردن همان برنامه ای است که مشکل دارد . یک مورد دیگر در این زمینه عوض شدن تاریخ لپ تاپ شما میباشد،

راه حل : به ساعت و تاریخ لپ تاپ خود نگاه کنید تا اگر تاریخ و ساعت تغییر کرده به حالت اول باز گردانید.

یکی از رایج ترین مشکلات وصل نشدن به اینترنت ار نصب خارج شدن شبکه لپ تاپ شما می باشد،

راه حل : یک بار دیگر نرم افزار وای فای نصب کنید. اگر مشکل سیستم شما حل نشد با قسمت فنی بخش تعمیر نرم افزار تماس حاصل فرمایید.

  •  شروع مجدد لپ تاپ: 

در بعضی از مواقع لپ تاپ شما دچار مشکل می شود و ویندوز بالا نیامده ریست میشود، و به همین صورت این روال ادامه دارد، دلیل ایجاد این مشکل درست نصب نشدن ویندور و سیستم عامل می باشد، دلیل دیگر ممکن است یکی ار فایل های نصبی ویندورز پاک شده باشد که به چند دلیل این امکان وجود دارد، ویندوز ویروسی شده باشد فایل های نصبی را پاک کرده باشد و یا نرم افزاری نصب کرده اید. که باعث شده از درایو که ویندوز در آن نصب است پاک شود، اگر مشکل سیستم شما حل نشد با قسمت فنی بخش تعمیر نرم افزار تماس حاصل فرمایید.

  •  نصب نشدن و اجرا نشدن نرم افزار های جدید: 

در بعضی مواقع  سیستم عامل شما احتیاج به آپدیت دارد یعنی به روز شود ولی چون قطعات سخت افزاری ، قدیمی شده است این نرم افزار ها روی سیستم عامل شما اثر گذاشته و باعث کند شدن لپ تاپ (loptap) شما میشود. اگر مشکل سیستم شما حل نشد با قسمت فنی بخش تعمیر نرم افزار تماس حاصل فرمایید.

  •  بوت نشدن لپ تاپ:

گاهی به دلایل مختلف نیاز است، که دستگاه بوت شود. بوت شدن دستگاه همان راه اندازی مجدد آن است. اگر برای مدت زمان طولانی از یک ویندوز استفاده می‌کنید، ممکن است در زمان روشن کردن لپ تاپ متوجه بوت نشدن آن شوید. که پیام‌های مربوط به آسیب دیدن و یا از بین رفتن فایل‌های ضروری ویندوز را مشاهده می‌کنید. بوت نشدن لپ تاپ یکی از مشکلات استرس آور و نگران کننده لپ تاپ  است. چرا که کاربر به ویندوز دسترسی ندارد، تا بتواند تشخیص دهد که مشکل از چیست. به همین دلیل برای رفع این مشکل باید از طریق بایوس اقدام شود.

گاهی اقدام به بروز رسانی بایوس می‌تواند مشکل بوت نشدن لپ تاپ را به وجود آورد. که برای حل آن می‌توانید بایوس را ریست کنید. اگر مشکل سیستم شما حل نشد با قسمت فنی بخش تعمیر نرم افزار تماس حاصل فرمایید.

  •  مشکل تصویر: 

در بعضی مواقع لپ تاپ (loptap) شما حین کار صفحه شطرنجی و کند میشود و پیکسل پیکسل حرکت میکند این مورد علت های زیادی دارد که در اینجا، ما فقط موارد نرم افزاری را پیگیری میکنیم . برای رفع این مشکل کارت گرافیک را از نصب خارج کرده و دوباره نصب نمایید. اگر مشکل سیستم شما حل نشد با قسمت فنی بخش تعمیر نرم افزار تماس حاصل فرمایید.

  • آلوده شدن به ویروس: 

یکی از رایج ترین مشکلات در سیستم های خانگی ، اداری و شخصی این است که سیستم شما ویروسی می شود، ویروس همه جوره وجود دارد با اسم های مختلف و هنوز هم ویروس های جدید روانه بازار می شود، و خود را در گوشی، فلش و اینترنت مخفی کرده و یا با نام های دیگر بر روی سیستم شما نشسته و به موقع شروع به فعالیت مبکند و مشکلات فراوانی برای شما ایجاد میکند. در مواقعی حتی بعضی از ویروس ها به سخت افزار هم اسیب میرسانند.

از این رو شرکت های ساخت آنتی ویروس هم هر روزه آپدیت های جدید خود را روانه بازار میکنند، که همیشه این 2 با هم درنبرد می باشند یکی ویروس تولید میکند و دیگری  انتی ویروس و رقابت سختی با هم دارند. اگر مشکل سیستم شما حل نشد با قسمت فنی بخش تعمیر نرم افزار تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست