تعمیر نرم افزار لپ تاپ

آرا سیستم با سابقه 25 ساله در تعمیر سخت افزار، تعمیر نرم افزار لپ تاپ، انواع سیستم‌های الکترونیکی، برندهای مختلف لپ‌تاپ (نوت بوک)، هارد (HDD)، تعمیر انواع تبلت، تعمیر مادربردها، پرینتر و …  در دنیای امروز در هر لحظه در زمینه تکنولوژی‌های نوین جهان در حال پیشرفت می‌باشد. هر روز نرم افزار‌های جدید و آپدیت‌های به روز به بازار روانه می‌شود. سیستم عامل‌های مختلف موجود در بازار نرم افزارها را ساپورت می‌کنند.

در بعضی از مواقع می‌شود دید که یک سری از مشکلات نرم افزاری و حتی نصب یک برنامه ساده، یا ویروسی شدن سیستم عامل شما باعث می‌شود، سیستم شما هنگ، ریست یا حتی داغ کند. در بعضی مواقع با نصب آنتی ویروس و یا آن اینستال کردن برنامه که مشکل را به وجود آورده مشکل هم حل می‌شود.

در بیشتر مواقع هم مشکل نرم افراری حاد می‌شود و باید حتما روی سیستم عامل جدید شما نرم افزار‌های جدید نصب شود و در مواردی خیلی کم هارد دچار بدسکتور مجازی و یا نرم افزاری می‌شود که قبل از نصب برنامه‌ها باید هارد (HDD) فرمت شود و از اول پارتیشن بندی گردد.

مشکلات نرم افزاری لپ‌تاپ

مشکلات نرم افزاری که ممکن است برای لپ تاپ شما ایجاد شود به شرح زیر است:

تعمیر نرم افزار لپ اتپ

  •  سرعت لپ تاپ پایین میاید:

چند دلیل عمده برای کند شدن نرم افزار شما وجود دارد. به مرور زمان در اثر استفاده از سیستم عامل، سرعت لپ تاپ یا تبلت شما کند می‌شود. دلایل مختلف مثل پر شدن فضای هارد (HDD)، انواع ویروس و نصب نرم افزار اشتباه و یا ناقص باعث وجود آمدن این مشکلات می‌شود. شما می‌توانید با خیال راحت با بخش فنی شرکت آراسیستم تماس گرفته تا از برطرف کردن تمامی مشکلات نرم افزاری اطمینان خاطر داشته باشید. راهنمایی‌های تخصصی ما شما را کمک می‌کند تا سیستم عامل شما به حالت قبل بازگردد. اگر مشکل سیستم شما حل نشد با قسمت فنی بخش تعمیر نرم افزار تماس حاصل فرمایید.

  • آلوده شدن به ویروس:

یکی از رایج‌ترین مشکلات در سیستم‌های خانگی، اداری و شخصی این است که سیستم شما ویروسی می‌شود، ویروس همه جوره وجود دارد. با اسم‌های مختلف و هنوز هم ویروس‌های جدید روانه بازار می‌شود و خود را در گوشی، فلش و اینترنت مخفی کرده و یا با نام‌های دیگر بر روی سیستم شما نشسته و به موقع شروع به فعالیت می‌کند. ویروس مشکلات فراوانی برای شما ایجاد می‌کند. در مواقعی حتی بعضی از ویروس‌ها به سخت افزار هم آسیب می‌رسانند.

از این رو شرکت‌های ساخت آنتی ویروس هم هر روزه آپدیت‌های جدید خود را روانه بازار می‌کنند، که همیشه این 2 با هم در نبرد می‌باشند. یکی ویروس تولید می‌کند و دیگری  آنتی ویروس و رقابت سختی با هم دارند. اگر مشکل سیستم شما حل نشد با قسمت فنی بخش تعمیر نرم افزار تماس حاصل فرمایید.

نصب ویندوز لپ تاپ

 

  •  داغ شدن لپ تاپ (نوت بوک):

در برخی موارد مشکلات نرم افزاری باعث داغ شدن لپ تاپ و یا تبلت شما می‌شود. #داغ_شدن_لپ_تاپ شما می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد. در اینجا ما به چند نمونه از آنها اشاره می‌نماییم. یکی از دلایل داغ شدن بیش از حد لپ تاپ شما وجود ویروس در سیستم می‌باشد. این ویروس می‌تواند از طریق فلش مموری، اینترنت، رم‌های موبایل و وصل کردن موبایل به کامپیوتر یا لپ تاپ می‌تواند سیستم شما را آلوده کند.  حالا چگونه مشکل داغ شدن لپ تاپ را حل کنیم ،  اگر درصد بالایی اطمینان دارید که مشکل داغ شدن از ویروس است ویندوز خود را عوض کرده و نرم افزار‌هایی که فکر می‌کنید این مشکل را پیش آورده نصب نکنید.

 

شرکت آرا سیستم ارائه دهنده خدمات تخصصی تعمیر لپ تاپ، تعمیر مادربرد، تعمیر هارد امیدوار است که با این مقاله توانسته باشد مشکل حال حاضر شما را رفع نماید. اگر مشکل سیستم شما حل نشد با قسمت فنی بخش تعمیر نرم افزار لپ تاپ شرکت آراسیستم، تماس حاصل فرمایید.

  • مشکلات صدای سیستم:

در برخی مواقع ممکن است صدای لپ تاپ (نوت بوک) شما دچار قطعی کامل و یا بدون کیفیت شود. میکروفون شما کار نکند و برای شما مشکل ایجاد کند. در برخی مواقع ممکن است با اشتباه نصب کردن نرم افزار کارت صدا، لپ تاپ شما صدا نداشته باشد، یا با کیفیت خیلی پایین اجرا شود. ممکن است یک نرم افزار نصب کنید که صدای لپ تاپ شما را قطع و یا بی کیفیت کند. برای حل شدن این موضوع و اطمینان از نرم افزاری بودن مشکل می‌توانید سیستم عامل (ویندوز) خودتان را عوض کنید.

کارت صدا را طبق دستورالعمل، نصب و اجرا نمایید.

  •  مشکل وای فای و وایرلس لپ تاپ:

در دنیای امروز که تکنولوژی ساعتی در حال پیشرفت می‌باشد، شما به وسیله اینترنت به دنیای مجازی وارد میشوید. این تبادل اطلاعات با دنیای مجازی به شما کمک می‌کند که زندگی با کیفیت‌تری داشته باشید. ولی در بعضی مواقع ممکن است سیستم شما به اینترنت وصل نشود. دلایل زیادی پیش روی شما می‌باشد که به چند مورد اشاره خواهیم کرد.

مشکلات نرم افزاری با نصب وی پی ان یا نصب فیلتر شکن سدی در برابر شما ایجاد می‌کند که نمی‌گذارد شما به اینترنت وصل شوید. راه حل برای این مشکل پاک کردن همان برنامه ای است که مشکل دارد. یک مورد دیگر در این زمینه عوض شدن تاریخ لپ تاپ شما می‌باشد،

راه حل : به ساعت و تاریخ لپ تاپ خود نگاه کنید تا اگر تاریخ و ساعت تغییر کرده به حالت اول باز گردانید.

یکی از رایج‌ترین مشکلات وصل نشدن به اینترنت از نصب خارج شدن شبکه لپ تاپ شما می‌باشد.

راه حل : یک بار دیگر نرم افزار وای فای نصب کنید. اگر مشکل سیستم شما حل نشد با قسمت فنی بخش تعمیر نرم افزار تماس حاصل فرمایید.

  •  شروع مجدد لپ‌تاپ:

در بعضی از مواقع لپ تاپ شما دچار مشکل می‌شود و ویندوز بالا نیامده ریست میشود، و به همین صورت این روال ادامه دارد. دلیل ایجاد این مشکل درست نصب نشدن ویندور و سیستم عامل می‌باشد. دلیل دیگر ممکن است یکی ار فایل‌های نصبی ویندوز پاک شده باشد که به چند دلیل این امکان وجود دارد. ویندوز ویروسی شده باشد فایل‌های نصبی را پاک کرده باشد و یا نرم افزاری نصب کرده اید که باعث شده از درایو که ویندوز در آن نصب است پاک شود. اگر مشکل سیستم شما حل نشد با قسمت فنی بخش تعمیر نرم افزار تماس حاصل فرمایید.

  •  نصب نشدن و اجرا نشدن نرم افزار‌های جدید:

در بعضی مواقع  سیستم عامل شما احتیاج به آپدیت دارد یعنی به روز شود ولی چون قطعات سخت افزاری، قدیمی شده است این نرم افزار‌ها روی سیستم عامل شما اثر گذاشته و باعث کند شدن لپ تاپ (Laptop) شما می‌شود. اگر مشکل سیستم شما حل نشد با قسمت فنی بخش تعمیر نرم افزار تماس حاصل فرمایید.

  •  بوت نشدن لپ‌ تاپ:

گاهی به دلایل مختلف نیاز است، که دستگاه بوت شود. بوت شدن دستگاه همان راه اندازی مجدد آن است. اگر برای مدت زمان طولانی از یک ویندوز استفاده می‌کنید، ممکن است در زمان روشن کردن لپ تاپ متوجه بوت نشدن آن شوید. که پیام‌های مربوط به آسیب دیدن و یا از بین رفتن فایل‌های ضروری ویندوز را مشاهده می‌کنید. بوت نشدن لپ تاپ یکی از مشکلات استرس آور و نگران کننده لپ تاپ  است. چرا که کاربر به ویندوز دسترسی ندارد، تا بتواند تشخیص دهد که مشکل از چیست. به همین دلیل برای رفع این مشکل باید از طریق بایوس اقدام شود.

گاهی اقدام به بروز رسانی بایوس می‌تواند مشکل بوت نشدن لپ تاپ را به وجود آورد. که برای حل آن می‌توانید بایوس را ریست کنید. اگر مشکل سیستم شما حل نشد با قسمت فنی بخش تعمیر نرم افزار تماس حاصل فرمایید.

  •  مشکل تصویر:

در بعضی مواقع لپ تاپ (Laptop) شما حین کار صفحه شطرنجی و کند می‌شود و پیکسل پیکسل حرکت می‌کند. این مورد علت‌های زیادی دارد که در اینجا، ما فقط موارد نرم افزاری را پیگیری می‌کنیم.  برای رفع این مشکل کارت گرافیک را از نصب خارج کرده و دوباره نصب نمایید. اگر مشکل سیستم شما حل نشد با قسمت فنی بخش تعمیر نرم افزار تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست