درباره ما

خط مشی شرکت آراسیستم

شرکت مهندسی آراسیستم یکی از شرکت‌های معتبر در زمینه فن آوری رایانه، لپ تاپ ،مانیتور، تبلت، ماشین‌های اداری (پرینتر، فکس، کپی و اسکنر)، صوتی و تصویری (تلویزیون، سینمای خانگی و…)، دستگاه‌های مخابراتی (موبایل و تلفن) و لوازم خانگی (یخچال، فریزر، ماکروویو، ماکروفر، ماشین لباس شویی و ماشین ظرف شویی) می‌باشد، که با ربع قرن تجربه و سابقه‌ای درخشان همواره خود را در رتبه یک این دسته حفظ و شخیص صلاحیت گردیده است.

مدیریت شرکت با تاکید بر نگرش جلب رضایت مصرف کنندگان، بهینه سازی مستمر در فرآیند‌های ارائه خدمات و ارتقاء کیفیت از لحاظ مراحل اجرای پشتیبانی پس از فروش و سیستم‌های حاکم بر شرکت، حفظ رابطه نزدیک با خریداران و همکاری و مشارکت کارکنان در خصوص موارد مندرج را سر لوحه وظایف خویش قرار داده و ضمن تعهد به موارد فوق و پایبندی به الزامات قانونی و سایر الزامات مشتری مداری، اعتقاد دارد که کارکنان سازمان که بعنوان با ارزش‌ترین سرمایه این شرکت محسوب می‌شوند وظیفه خود خواهند دانست که با درک کامل انتظارات کارفرمایان و مصرف کنندگان در جهت رسیدن به اهداف سازمانی تلاش نمایند.

مدیریت شرکت مهندسی آراسیستم برای رسیدن به موارد فوق به استفاده از سیستم‌های نوین مدیریتی تاکید می‌نماید در راستای نیل به این خواسته ها آخرین ویرایش استاندارد‌‌های Iso 4001:2004   –    Iso 9001:2008     –    OHSAS18001:2007  –   HSE-MS  را به عنوان مدل اجرایی انتخاب نموده است و جهت رسیدن به آن تلاش می‌نماید.

اهداف سازمانی شرکت مهندسی آراسیستم بشرح ذیل می باشد:

 • افزایش سطح رضایت کارفرمایان (مصرف کنندگان و خریداران محترم)
 • ارائه به موقع خدمات مهندسی مورد تعهد
 • توسعه مشارکت و تقویت حس مسئولیت پذیری در همه کارکنان در مقابل کارفرمایان و همکاران گرامی داخلی
 • برنامه ریزی و اقدام منظم و مداوم به منظور پیگیری از وقوع حوادث ناشی از کار و کنترل عوامل زیان آور فیزیکی
 • ایجاد شهرت و وجهه مناسب در میان مشتریان و رقبا
 • برنامه ریزی و اقدام منظم و مداوم به منظور پیشگیری از خطا‌های انسانی
 • ارائه و تحویل به موقع خدمات و پشتیبانی پس از فروش
 • تلاش در بهبود و بروز کردن تجهیزات و استفاده از آخرین تکنولوژی مربوط به فناوری روز رایانه و ماشین‌های اداری به منظور بالا بردن دقت، صحت و کیفیت ارائه خدمات
 • انتخاب آموزش و ارتقاء سطح دانش نیروی انسانی  در راستای ارائه بهترین خدمات پس از فروش

هر یک از مسئولین شرکت که دارای سمت سازمانی در این نظام کیفیت می‌باشند جهت انجام وظیفه آن سمت دارای اختیارات بوده و بایستی اطمینان حاصل نمایند که در فرآیند یا قسمت تحت امر خود تمامی  فعالیت‌ها مطابق با الزامات تعیین شده شرکت انجام خواهد پذیرفت، مسئولان موظف هستند که بر اساس اهداف کیفی استراتژیک اعلام شده در این خط مشی، در حوزه مسئولیت خود، اهداف عملیاتی قابل اندازه گیری مربوطه را تعریف نموده و سیستمی را برای نظارت و اندازه گیری آنان ارائه نمایند و موارد عدم تطابق در خدمات و سیستم را در سطح شرکت پی جویی و پیگیری نمایند.

مدیریت ارشد و کلیه کارکنان این شرکت در چهارچوب مسئولیت و اختیارات تعیین شده، متعهد به اجرای دقیق نظام مدیریت کیفیت بوده و تمامی تلاش خود را در جهت بهبود مستمر و افزایش رضایت مشتری بکار می گیرد.

آراسیستم در راستای حقوق مشتری گام برداشته و با کمترین هزینه و بهترین خدمات در زمینه تعمیرات لپ تاپ و تبلت و تعمیر انواع هارد و ال سی دی در خدمت شما می‌باشد .

ماموریت ما

شرکت آراسیتم خدمات زیر را ارائه می‌دهد:

 • تعمیر انواع لپ تاپ و نوت بوک
 • تعمیر انواع موبایل، تبلت و لوازم جانبی
 • تعمیر انواع هارد و بازیابی اطلاعات
 • تعمیر انواع ال سی دی (lcd) و ال ای دی (led)
 • تعمیر انواع برد‌های الکترونیکی و تمامی لوازم الکتریکی
 • تعمیر انواع پرینتر‌ها و دستگاه‌های کپی موجود در بازار
 • تعمیر انواع تلویزیون و سینمای خانگی

تاریخچه شرکت

آراسیستم با سابقه 25 ساله در تعمیر انواع لپ تاپ (نوت بوک)، تعمیر انواع هارد اکسترنال و اینترنال (hdd)، تعمیر انواع تبلت، تعمیر انواع ال سی دی (lcd)، ال ای دی (led) و انواع مختلف مادربرد، و پرینترهای تک کاره و چند کاره و تمامی برندهای موجود در بازار و عضو رسمی اتحادیه فناوران، عضو رسمی اتحادیه تجهیزات الکترونیکی و عضو رسمی دستگاه‌های مخابراتی در خدمت شما شهروندان گرامی می‌باشد.

 • سال 1375

 شرکت در این سال با نام تجاری داده پردازان تهران پا به عرصه دنیای رایانه و ماشین‌های اداری نهاد. با تحولی نوین در بازار رایانه، مهندسین با تجربه شرکت بر حسب نیاز جامعه آن روز، شروع به طراحی سیستم‌های یکپارچه آماده (خانگی، اداری، مهندسی و گیم) کرده و به بازار عرضه نمود.

 • سال 1380

شروع خدمات پس از فروش برند‌های معروف و معتبر (ASUS، GIGA، SONY)  به لطف پروردگار و با تکیه بر تخصص و مهارت مهندسین خبره خویش و تامین قطعات اورجینال یدکی استفاده شده در کیس‌های ساخته شده توسط شرکت برای اولین بار اقدام به عرضه گارانتی 3 ساله نمود.

 • سال 1382

در این سال شرکت پشتیبانی 10 ساله برای محصولات خود را ارائه داد.

 • سال 1386

با تلاش متخصصین و خدمات ارزشمند به مشتریان گرامی و لطف خدای متعال موفق به اخذ Iso 9001:2008 – OHSAS18001:2007 و آغاز فعالیت شرکت با نام آراسیستم گردید.

 • سال 1388

آغاز گسترش آراسیستم و تجهیز کارگاه شرکت در بخش رایانه و دستگاه‌های مخابراتی، ماشین‌های اداری، ریکاوری هارد بود.

 • سال 1390

ورود به دنیای TV، صوتی و تصویری و شروع خدمات پس از فروش تجهیزات الکترونیکی و TV صورت گرفت.

 • سال 1394

عضویت در خانواده بزرگ فناوران رایانه و اخذ پروانه کسب به شماره 0464563696 از اتحادیه فناوران رایانه تهران صورت گرفت.

 • سال 1399

عضویت در خانواده تجهیزات الکترونیک و اخذ پروانه کسب به شماره 0467047943 از اتحادیه تجهیزات الکترونیکی و حفاظتی تولید کنندگان و تعمیر کنندگان و همچنین عضویت در خانواده پیشرو و مدرن دستگاه‌های مخابراتی با اخذ پروانه کسب به شماره 0467410566 صورت گرفت.

خط مشی سیستم مشتری مداری

شرکت خدماتی آراسیستم، با ماموریت خدمات پس از فروش در حوزه فناوری اطلاعات و به منظور حفظ و ارتقاء جایگاه مشتریان و برآورده نمودن نیاز‌ها و انتظارات ایشان اقدام به پیاده سازی استاندارد‌های سری 10000 به شرح زیر نموده است:

استقرار استاندارد ISO 10001:2007  جهت شکل گیری و پیاده سازی سیستم ارتباط با مشتری، تدوین و اطلاع رسانی دقیق و شفاف از دستور العمل‌های داخلی مرتبط با رضایت مشتریان، رفتار کارکنان پذیرش با مشتریان، مقررات ضمانت نامه ، تخفیفات و سایر دستور العمل‌های مرتبط، استقرار استاندارد ISO 10003:2007  جهت حل و فصل اختلاف بین مشتریان و خدمات آراسیستم توسط مراجع ذیصلاح در خارج سازمان که به دلیل اختلاف نظر شرکت خدمات آراسیستم با مشتریان در خدمت رسانی به برخی از انتظارات ایجاد می‌شود.

استقرار استاندارد  ISO 10004:2012 جهت سنجش رضایت مشتریان و به کارگیری نظرات و بازخورد‌های مشتری در مجموعه فعالیت‌های شرکت جهت تحقق این موارد، اهداف زیر سرلوحه ماموریت‌های خدمات آراسیستم قرار گرفته است:

 1. ایجاد محیط مشتری محور با تخصیص منابع لازم درون سازمانی و برون سازمانی
 2. افزایش سرعت، دقت و صحت در دریافت و پاسخگویی به شکایات
 3. فراهم نمودن زمینه دریافت هرگونه پیشنهاد و انتقاد داخلی و خارجی و پاسخگویی به موقع به ایشان
 4. ایجاد امنیت و اطمینان در مورد رازداری شکوایه‌ها و هویت مشتریان
 5. ارتقاء دانش و آگاهی پرسنل در مدیریت ارتباط با مشتریان و پاسخگویی به ایشان با ارائه آموزش‌های مستمر
 6. شناسایی و درک نیاز‌های مشتریان ناراضی به منظور بهبود مستمر فرایند‌های مشتری مداری
 7. برقراری راه‌های ارتباطی مناسب و نوین جهت سنجش رضایت مشتریان
 8. به کارگیری نتایج سنجش رضایت مشتریان در چشم انداز، ماموریت، استراتژی و اهداف سازمان و با رعایت اصول اخلاقی و حرفه‌ایی و برخورداری از روش‌های مختلف مشتری مداری، متعهد میگردیم که مطابق با خواسته‌های هر یک از استاندارد‌های سری 10000 تمام تلاش خود را جهت جلب رضایت مشتریان به عمل آورده و امید داریم با تلاش مستمر و روز افزون شاهد افزایش رضایت مندی مشتریان خود باشیم.

رویکرد ما

شرکت آراسیستم با رویکردی رو به پیشرفت در امر تعمیر انواع لپ تاپ (نوت بوک)، ماشین‌های اداری (پرینتر، کپی، فکس و اسکنر)، لوازم خانگی(یخچال، فریزر، ماکروویو، ماکروفر، ماشین لباس شویی و ماشین ظرف شویی)، موبایل، لوازم جانبی، تعمیر انواع هارد اکسترنال و اینترنال (hdd)، تعمیر انواع مادربرد و وسایل صوتی و تصویری، ال سی دی(lcd) و ال ای دی (led) در خدمت شما بزرگواران بوده و هر روز با تحقیق و مطالعه بهترین، با کیفیت‌ترین و کم هزینه‌ترین تعمیرات را برای شما انجام داده و مفتخر است که به صورت 24 ساعته پشتیبان شما می‌باشد.

درباره شرکت

شرکت آرا سیستم از بزرگ‌ترین مراکز مهم تعمیر لپ تاپ در ایران می‌باشد. در آراسیستم از کارامد‌ترین  و بروز‌ترین تکنولوژی ممکن و اول دنیا برای تعمیرات لپ تاپ و تبلت و دیگر لوازم اکترونیکی استفاده می‌شود. افرادی که در بخش فنی آراسیستم مشغول به فعالیت هستند از نظر تئوری و عملی متخصص در زمینه تعمیرات لپ تاپ، تبلت و… می‌باشند و با اتکا به این نقطه عطف می‌توان یقین داشت که مرکز تعمیر لپ تاپ آراسیستم  می‌تواند خواسته شما را در تعمیر لپ تاپ  و تبلت به خوبی برطرف سازد.

 • مشاوره قبل از تعمیر
  شرکت آرا سیستم در زمینه تعمیرات انواع لپ تاپ، نوت بوک و لوازم جانبی قبل از تعمیر دستگاه شما مشاوره می‌دهد تا بهترین و کم هزینه‌ترین خدمات را به شما عرضه نماید
 • تعمیر انواع لپ تاپ
  تعمیر حرفه‌ایی لپ تاپ، نوت بوک، لوازم جانبی نوت بوک و لپ تاپ
 • تعمیر انواع صفحه نمایش
  تعمیرات تخصصی و تعویض انواع ال سی دی و ال ای دی
 • تعمیر انواع هارد
  شرکت آراسیتم تعمیر انواع هارد (hdd) اکسترنال و اینترنال، بازیابی اطلاعات و رفع بدسکتور
 • تعمیر انواع پرینتر و لوازم جانبی
  شرکت آرا سیستم با بهره گیری از تکنسین‌های حرفه‌ایی تعمیر انواع پرینتر تک کاره و چند کاره را با قطعات اورجینال انجام می‌دهد
 • تعمیر انواع مادربرد
  تعمیر انواع مادربرد و رفع مشکل انواع مادربرد با دستگاه‌های پیشرفته و به‌روز
 • تمیر لوازم خانگی
  تعمیر لوازم خانگی شامل یخچال، فریزر، ماکروویو، ماکروفر، ماشین لباس شویی و ماشین ظرف شویی
فهرست