خط مشی شرکت آراسیستم

شرکت مهندسی آراسیستم یکی از شرکت های معتبر در زمینه فن آوری رایانه ، لپ تاپ ، مانیتور ، تبلت و ماشینهای اداری ( پرینتر ، فاکس ، کپی ) و صوتی تصویری ( تلویزیون ، سینمای خانگی و…) و دستگاه های مخابراتی ( گوشی ، موبایل ، تلفن ) می باشد، که با ربع قرن تجربه و سابقه ای درخشان همواره خود را در رتبه یک این دسته حفظ و شخیص صلاحیت گردیده است.

مدیریت شرکت با تاکید بر نگرش جلب رضایت مصرف کنندگان ، بهینه سازی مستمر در فرآیندهای ارائه خدمات و ارتقاء کیفیت از لحاظ مراحل اجرای پشتیبانی پس از فروش و سیستم های حاکم بر شرکت ، حفظ رابطه نزدیک با خریداران و همکاری و مشارکت کارکنان در خصوص موارد مندرج را سر لوحه وظایف خویش قرار داده و ضمن تعهد به موارد فوق و پایبندی به الزامات قانونی و سایر الزامات مشتری مداری ، اعتقاد دارد که کارکنان سازمان که بعنوان با ارزشترین سرمایه این شرکت محسوب می شوند وظیفه خود خواهند دانست که با درک کامل انتظارات کارفرمایان و مصرف کنندگان در جهت رسیدن به اهداف سازمانی تلاش نمایند.

مدیریت شرکت مهندسی آراسیستم برای رسیدن به موارد فوق به استفاده از سیستم های نوین مدیریتی تاکید می نماید در راستای نیل به این خواسته ها آخرین ویرایش استاندارد های Iso 4001:2004   –    Iso 9001:2008     –    OHSAS18001:2007  –   HSE-MS  را بعنوان مدل اجرایی انتخاب نموده است و جهت رسیدن به آن تلاش می نماید.

اهداف سازمانی شرکت مهندسی آراسیستم بشرح ذیل می باشد:

 • افزایش سطح رضایت کارفرمایان (مصرف کنندگان و خریداران محترم)
 • ارائه به موقع خدمات مهندسی مورد تعهد
 • توسعه مشارکت و تقویت حس مسئولیت پذیری در همه کارکنان در مقابل کارفرمایان و همکاران گرامی داخلی
 • برنامه ریزی و اقدام منظم و مداوم بمنظور پیگیری از وقوع حوادث ناشی از کار و کنترل عوامل زیان آور فیزیکی
 • ایجاد شهرت و وجهه مناسب در میان مشتریان و رقبا
 • برنامه ریزی و اقدام منظم و مداوم بمنظور پیشگیری از خطاهای انسانی
 • ارائه و تحویل به موقع خدمات و پشتیبانی پس از فروش
 • تلاش در بهبود و بروز کردن تجهیزات و استفاده از آخرین تکنولوژی مربوط به فن آوری روز رایانه و ماشینهای اداری به منظور بالابردن دقت ، صحت و کیفیت ارائه خدمات
 • انتخاب آموزش و ارتقاء سطح دانش نیروی انسانی  در راستای ارائه بهترین خدمات پس از فروش

هر یک از مسئولین شرکت که دارای سمت سازمانی در این نظام کیفیت می باشند جهت انجام وظیفه آن سمت دارای اختیارات بوده و بایستی اطمینان حاصل نمایند که در فرآیند یا قسمت تحت امر خود تمامی  فعالیت ها مطابق با الزامات تعیین شده شرکت انجام خواهد پذیرفت ، مسئولان موظف هستند که بر اساس اهداف کیفی استراتژیک اعلام شده در این خط مشی ،در حوزه مسئولیت خود ، اهداف عملیاتی قابل اندازه گیری مربوطه را تعریف نموده و سیستمی را برای نظارت و اندازه گیری آنان ارائه نمایند و موارد عدم تطابق در خدمات و سیستم را در سطح شرکت پی جویی و پیگیری نمایند.

مدیریت ارشد و کلیه کارکنان این شرکت در چهارچوب مسئولیت و اختیارات تعیین شده، متعهد به اجرای دقیق نظام مدیریت کیفیت بوده و تمامی تلاش خود را در جهت بهبود مستمر و افزایش رضایت مشتری بکار می گیرد.

آراسیستم در راستای حقوق مشتری گام برداشته و با کمترین هزینه و بهترین خدمات در زمینه تعمیرات لپ تاپ و تبلت و تعمیر انواع هارد و ال سی دی در خدمت شما می باشد .

ماموریت ما

شرکت آراسیتم خدمات زیر را ارائه می دهد:

 • تعمیر انواع لپ تاپ و نوت بوک
 • تعمیر انواع موبایل و تبلت و لوازم جانبی
 • تعمیر انواع هارد و بازیابی اطلاعات
 • تعمیر انواع ال سی دی (lcd) و ال ای دی (led)
 • تعمیر انواع بردهای الکترونیکی و تمامی لوازم الکتریکی
 • تعمیر انواع پرینتر ها و دستگاه های کپی  موجود در بازار
 • تعمیر انواع تلویزیون و سینمای خانگی

تاریخچه شرکت

آراسیستم با سابقه 25 ساله در تعمیر انواع لپ تاپ (نوت بوک) ، تعمیر انواع هارد ، اکسترنال و اینترنال (hdd) ، تعمیر  انواع تبلت ، تعمیر انواع ال سی دی ، ال ای دی ، (lcd) ، (led)، و انواع مختلف مادربرد ، و پرینترهای تک کاره و چند کاره و تمامی برند های موجود در بازار و عضو رسمی اتحادیه فناوران ، عضو رسمی اتحادیه تجهیزات الکترونیکی در خدمت شما شهروندان گرامی می باشد .

 شرکت با نام تجاری داده پردازان تهران پا به عرصه دنیای رایانه و ماشینهای اداری نهاد. با تحولی نوین در بازار رایانه مهندسین با تجربه شرکت بر حسب نیاز جامعه آن روز شروع به طراحی سیستمهای یکپارچه آماده (خانگی – اداری – مهندسی – گیم ) کرده و به بازار عرضه نمود خدمات پس از فروش با عنایت به لطف پروردگار و شروع خدمات پس از فروش برندهای معروف و معتبر (ASUS – GIGA – SONY) و …گارانتی 3 ساله در این سال شرکت با تکیه بر تخصص و مهارت مهندسین خبره خویش و تامین قطعات اورجینال یدکی استفاده شده در کیس های ساخت خویش برای اولین بار اقدام به عرضه گارانتی 3 ساله + پشتیبانی 10 ساله برای محصولات خود نمود. آراسیستم با تلاش متخصصین و خدمات ارزشمند به مشتریان گرامی و لطف خدای متعال در این سال موفق به اخذ Iso 9001:2008 – OHSAS18001:2007 و آغاز فعالیت شرکت با نام آراسیستم گردید. آغاز گسترش آراسیستم گسترش و تجهیز کارگاه شرکت در بخش رایانه و دستگاه های مخابراتی ، پرینتر ، سیستم های اتوماسیون اداری ، هارد و ریکاوری و … دنیای TV و صوتی تصویری و شروع خدمات پس از فروش تجهیزات الکترونیکی و TV  صورت گرفت. عضویت در خانواده بزرگ فن آوران رایانه کسب پروانه کسب به شماره 0464563696 از اتحادیه فن آوران رایانه تهران عضویت در خانواده ریشه دار تجهیزات الکترونیک کسب پروانه کسب به شماره 0467047943 از اتحادیه تجهیزات الکترونیکی و حفاظتی تولید کنندگان و تعمیر کنندگان و عضویت در خانواده پیشرو و مدرن دستگاه های مخابراتی با کسب ، پروانه کسب به شماره 0467410566 در این سال صورت گرفت.

خط مشی سیستم مشتری مداری

شرکت خدماتی آراسیستم ، با ماموریت خدمات پس از فروش در حوزه فناوری اطلاعات و به منظور حفظ و ارتقاء جایگاه مشتریان و برآورده نمودن نیازها و انتظارات ایشان اقدام به پیاده سازی استانداردهای سری 10000 به شرح زیر نموده است :

استقرار استاندارد ISO 10001:2007  جهت شکل گیری و پیاده سازی سیستم ارتباط با مشتری ، تدوین و اطلاع رسانی دقیق و شفاف از دستور العمل های داخلی مرتبط با رضایت مشتریان ، رفتار کارکنان پذیرش با مشتریان ، مقررات ضمانت نامه ، تخفیفات و سایر دستور العمل های مرتبط ، استقرار استاندارد ISO 10003:2007  جهت حل و فصل اختلاف بین مشتریان و خدمات آراسیستم توسط مراجع ذیصلاح در خارج سازمان که به دلیل اختلاف نظر شرکت خدمات آراسیستم با مشتریان در خدمت رسانی به برخی از انتظارات ایجاد میشود.

استقرار استاندارد  ISO 10004:2012 جهت سنجش رضایت مشتریان و به کارگیری نظرات و بازخوردهای مشتری در مجموعه فعالیت های شرکت جهت تحقق این موارد ، اهداف زیر سرلحه ماموریت های خدمات آراسیستم قرار گرفته است :

 1. ایجاد محیط مشتری محور با تخصیص منابع لازم درون سازمانی و برون سازمانی
 2. افزایش سرعت ، دقت و صحت در دریافت و پاسخگویی به شکایات
 3. فراهم نمودن زمینه دریافت هرگونه پیشنهاد و انتقاد داخلی و خارجی و پاسخگویی به موقع به ایشان
 4. ایجاد امنیت و اطمینان در مورد رازداری شکوایه ها و هویت مشتریان
 5. ارتقاء دانش و آگاهی پرسنل در مدیریت ارتباط با مشتریان و پاسخگویی به ایشان با ارائه آموزش های مستمر
 6. شناسایی و درک نیازهای مشتریان ناراضی به منظور بهبود مستمر فرایندهای مشتری مداری
 7. برقراری راه های ارتباطی مناسب و نوین جهت سنجش رضایت مشتریان
 8. به کارگیری نتایج سنجش رضایت مشتریان در چشم انداز ، ماموریت، استراتژی ، و اهداف سازمان و با رعایت اصول اخلاقی و حرفه ایی و برخورداری از روشهای مختلف مشتری مداری ، متعهد میگیردیم که مطابق با خواسته های هر یک از استانداردهای سری 10000 تمام تلاش خود را جهت جلب رضایت مشتریان به عمل آورده و امید داریم با تلاش مستمر و روز افزون شاهد افزایش رضایت مندی مشتریان خود باشیم.

رویکرد ما

شرکت آراسیستم با رویکردی رو به پیشرفت در امر تعمیر انواع لپ تاپ (نوت بوک) ، و لوازم جانبی و تعمیر انواع هارد اکسترنال و اینترنال (hdd) و تعمیر انواع مادربرد و ال سی دی و ال ای در (LCD ، (LED)، در خدمت شما بزرگوارن بوده و هر روزه با تحقیق و مطالعه بهترین و با کیفیت ترین و کم هزینه ترین تعمیرات را برای شما انجام داده و مفتخر است به صورت 24 ساعته پشتیبان شما می باشد .

قبل از ارسال  لپ تاپ خود حتما به اين موارد توجه کنيد

_ اگر از شهرستان ارسال مي کنيد از پست پيشتاز و يا تيپاکس استفاده نماييد .

_ لپ تاپ را در بسته بندي مناسب قرار دهيد و دور لپ تاپ را کاملا با پفکي ، پلاستيک و يا روزنامه بپوشانيد.

_ اطلاعات کامل خود را مانند : نام ، تلفن تماس ، آدرس فرستنده قطعه را کامل درج نماييد .

_ خلاصه اي از وضعيت لپ تاپ ارسالي خود را بصورت مکتوب نوشته و درون بسته قرار دهيد.

_ حتما به صورت دقيق قيد کنيد که چه اتفاقي افتاده است .

_ وضعيت کنوني لپ تاپ و موردي که شما را آزار ميدهد چيست ؟

_ قطعه اي آسيب ديده ؟

_ لوازم جانبي مانند کيف ، شارژر ، موس و … را بر روي کاغذ ارسالي قيد کنيد .

_ کليه درخواست هاي خود را بنويسيد.

_ آدرس گيرنده را کاملا بر روي بسته واضح درج نماييد.

_ قبل از ارسال با مشاورين ما تماس برقرار کنيد .

درباره شرکت

شرکت آرا سیستم  از بزرگترین مراکز تعمیر لپ تاپ در ایران می باشد. در آراسیستم از کارامدترین  و بروز ترین تکنولوژی ممکن و اول  جهان برای تعمیرات لپ تاپ  و تبلت استفاده می شود. افرادی که در بخش فنی آراسیستم مشغول به فعالیت هستند ، بسیار ماهر و زبردست در زمینه تعمیرات لپ تاپ و تبلت می باشند ازنظر تئوری و هم از نظر عملی بر تعمیرات لپ تاپ  و تبلت تسلط کامل را دارا می باشند و با اتکا به این مسائل میتوان یقین داشت که مرکز تعمیر لپ تاپ آراسیستم  میتواند مشکل تعمیر لپ تاپ  و تبلت شما را به خوبی برطرف سازد .

 • تعمیر انواع لپ تاپ
  تعمیر حرفه ایی لپ تاپ ، نوت بوک لوازم جانبی نوت بوک و لپ تاپ
 • مشاوره قبل ازتعمیر
  شرکت آرا سیستم در زمینه تعمیرات انواع لپ تاپ و نوت بوک و لوازم جانبی قبل از تعمیر دستگاه شما مشاوره میدهد تا بهترین و کم هزینه ترین خدمات را به شما عرضه نماید
 • تعمیر انواع صفحه نمایش
  تعمیرات تخصصی و تعویض انواع ال سی دی و ال ای دی
 • تعمیر انواع هارد
  شرکت آراسیتم تعمیر انواع هارد (hdd) ، اکسترنال و اینترنال ، بازیابی اطلاعات و رفع بدسکتور
 • تعمیر انواع پرینتر و لوازم جانبی
  شرکت آرا سیستم با بهره گیری از تکنسین های حرفه ایی تعمیر انواع پرینتر تک کاره و چند کاره را با قطعات اورجینال انجام میدهد
 • تعمیر انواع مادربرد
  تعمیر انواع مادربرد و رفع مشکل انواع مادربرد با دستگاه های پیشرفته و بروز
فهرست